Täna hommikul kohtusid Tolaram Groupi esindajad eesotsas Sonny Aswaniga Elektrienergia Suurtarbijate Liidu (ESL) juhi Tiit Kolgiga, et arutada elektrituruseaduse muudatustega seotud olukorda.
Kuna Tolaram Groupi ettevõtted Qualitex Sindist ja Horizon Pulp @ Paper Kehrast jagavad Elektrienergia suurtarbijate liidu seisukohti elektrituru avamise, taastuvenergia tasude ja puidu põletamise suhtes Narva Elektrijaamades, esitasid nad avalduse liitu astumiseks, teatas ESL.
Elektrienergia Suurtarbijate Liit on 2008. a juulis loodud mittetulundusühing, mis koondab 11 ettevõtet summaarse elektritarbimisega üle 1000 GWh aastas.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?