U.S. Invest ASi juhatuse esimees Peeter Tohver lahkub 15. veebruarist juhatusest. Uueks juhiks saab firma ainuaktsionär Urmas Sõõrumaa.
"Leidsime koos Peeter Tohveriga ühiselt, et U.S. Invest kui holding-ettevõte, mis on ellu kutsutud oma tütarettevõtete agressiivsele arengule kaasaaitamiseks, ei ole tänases majanduskeskkonnas mõistlik," rääkis Sõõrumaa.
"Samas on ka tütarettevõtted oma tublide juhtide eestvedamisel võimelised jätkama emaettevõtte aktiivse sekkumiseta. Kahjuks on aga Peeter Tohverile kui heale tippjuhile võimalused uues struktuuris enda realiseerimiseks liiga väikesed," lisas ta.
U.S. Invest on Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Ukrainas tegutsev strateegilisi investeeringuid tegev investeerimisühing. Suurimad U.S. Investi osalusega ettevõtted on kinnisvaraarendaja Rotermann Grupp, kinnisvara haldamisega tegelev ISS Haldus ja energeetikaprojekte juhtiv BEN Energy. Firma juhatuses jätkab Tarmo Tomak.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.