• 03.03.10, 20:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fakto tondilossi hind kukkus vähem kui päevaga 50%

Tallinna kohtutäitur Mati Kadak müüb enampakkumisel taas Fakto Pirita Auto ASi autosalongi karkassi, mille alghind on vähem kui ühe päevaga kukkunud 40 miljonilt kroonilt 20 miljonile kroonile. 
Enampakkumine Pirita tee 102 kinnistule toimub 30. märtsil, vahendas portaal varad.ee.
Kinnisasja koormab käsutamise keelumärge, 24 miljoni kroonine hüpoteek AS SEB Panga ja 8,3 miljoni kroonine hüpoteek AS Koger&Partnerid kasuks.
Kohtutäitur kuulutas esimese enampakkumise välja 3. veebruaril ja see pidi toimuma 2. märtsil kell 13. Samas on uus enampakkumine välja kuulutatud juba samal päeval, 2. märtsil.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele