Aserbaižaani presidendi kolm lapseohtu poega ostsid Dubais 75 miljoni dollari väärtuses kinnisvara, kirjutas The Arabian Business.
Üks presidendi poegadest, Ilham Aliyev, on vaid 11aastane. Ostetud villad asuvad Palm Jumeirahi nimelisel tehissaarel.
The Washington Post kirjutas, et mullu registreeriti üheksa Jumeirahi tehissaare villat Heydar Aliyevi nimele, kelle sünniaeg langeb kokku presidendi poja Ilhami sünniajaga.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Üha rohkem ostjaid ja investoreid hindab tänapäeva kinnisvara puhul lisaks asukohale ja ruutmeetritele ka hoone jätkusuutlikkust, energiatõhusust, elukeskkonna kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse sümboleid on rohesertifitseerimine. LEED-sertifikaat – maailmas üks tunnustatumaid rohehoonete kvaliteedimärke – on Põhjamaades juba tavapraktika.