2009. aasta lõpuks seisis elutingimuste parandamiseks korterijärjekorras 793 100 peret, mis tähendab, et korteri saamiseks kulub 19 aastat, vahendas uudisteportaal charter97.org.
Aastaga on järjekorda lisandunud 92 100 peret. Suurema osa korterijärjekorrast moodustavad noored pered, keda on 46,7%. Paljulasteliste perede osakaal on väike, vaid 2,2%.
Möödunud aasta lõpuks oli 22% neist peredest oodanud korterit juba üle 10 aasta. 17,3% korterisabas seisjatest elas samal ajal ühiselamus ja 2,1% mitme pere peale üüritud korterites.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.