Värskelt avaldatud palgaandmetest selgub, et riigiosalusega ettevõttes Saarte Liinid juhatuse liikmete töötasud 2009. aastal tõusid 5-12%, kuid makstavad hüvitised ja lisatasud vähenesid ca 37%.
AS Saarte Liinid juhatuse esimees teenis 2009. aastal 641 590 krooni, juhatuse liige ja finantsjuht Villu Vatsfeld 573 995 krooni ning juhatuse liige ja arendusdirektor Peeter Oopkaup sai 628 587 krooni. Meeste 2008. aasta palk koos lisatasudega olid vastavalt 647 231, 548 324, 564 000.
Enim tõusis palk koos lisatasudega finantsjuhil ca 12%, arendusdirektoril 8% ja juhatuse esimehel 5%.
Samas vähendati kõikide juhatusliikmete lisatasusid ca 35-37%. Kui 2008. aastal maksti juhatuse esimehele lisatasu ja hüvitisena välja 126 000 krooni, siis 2009. aastal oli see summa 34 000 krooni väiksem. Teiste juhatuse liikmete lisatasud vähenesid 29 000 krooni võrra 92 000 kroonini.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Ettevõtte nõukogu liikmete põhitasud tõusid ümmarguselt 2%. Erandina vähenes nõukoguliikme Imre Sooääre töötasu ca 8%.
Saarte liinide nõukogusse kuuluvad Ain Tatter, Kaie Karniol,Jüri Saar, Toomas Takkis, Imre Sooäär, Urve Tiidus. Nõukogu liikmele Marek Uuskülale 2009. aastal töötasu ei makstud.
Nõukoguliikmete tasu nõukogu organite töös osalemise eest vähenes kõigil liikmetel poole võrra.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?