• 06.05.10, 22:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Prisma avab kevadel Riias kolmanda hüpermarketi

AS Prisma Latvija avab 2011. aasta kevadel Riias oma kolmanda hüpermarketi, teatas üüritehingut vahendanud Colliers International.
AS Prisma Latvija sõlmis pikaajalise üürilepingu hüpermarketi avamiseks SIA Imanta Retail Parkiga. Kokku tuleb Läti pealinna ja selle lähiümbrusse kuus Prisma hüpermarketit, selgitas Prisma Läti ettevõtte tegevjuht Pekka Sääskilahti.
Praegused Prisma hüpermarketid asuvad meelelahutuskeskuses Riga Plaza ja ostukeskuses Domina Shopping. Kolmas hüpermarket hakkab paiknema kunagise Radiotehnika RRR tehase territooriumil ning on mõeldud 70 000 inimese ja 40 000-50 000 auto igapäevaseks teenindamiseks. Hüpermarketis saab tööd 100 inimest.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 10.12.25, 11:59
Muutus süveneb: eluasemeturul teevad ilma pooluued ja vanad korterid. Pealinn seab nooti
Kuni 8-kordne ajavahe! 10-aastane korter läheb kaubaks 3-6 kuuga, uuega läheb selleks aega 1-2 aastat
2
Uudised
  • 10.12.25, 10:51
Ülemiste City uue büroohoone ehitust rahastab Swedbank
3
Uudised
  • 08.12.25, 12:05
Kriis või muutus? Tallinna uute korterite laojääk paisub aga edasi. Eksperdid tunnistavad
4
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
5
Suur lugu
  • 10.12.25, 06:45
Nelja miljardi projekt: Häälte hiigelarendus jõudis pärast 16 aastat murdepunkti
6
Uudised
  • 10.12.25, 12:23
LHV andis oma pensionifondide ärikinnisvaraportfelli haldamise Newsecile

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele