Nokia osakaal maailma mobiiltelefonitootjate turul pisenes selle aasta esimese kolme kuuga, vahendab Yle uutiset uuringufirma Gartner andmeid.
Turuosa kahanes eelmise aasta 36,2 protsendilt 35 protsendile. Nokia on endiselt vaieldamatult suurim telefonivalmistaja, aga Korea Samsung võttis sellelt aasta alguses kasvu kinni. Gartneri andmetel kasvas Samsungi turuosa eelmise aasta esimese kvartali 19,1 protsendilt 20,6 protsendile.
Turuosa kasvatasid ka Kanada RIM ja USA Apple. Rootsi-Jaapani Sony Ericssoni turuosa mobiiltelefoniturul kukkus 3,1 protsendile.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.