• 09.06.10, 21:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elektri hind kõikus börsil 63 ja 880 krooni vahel

Madalaim tunnihind oli Estlinki hinnapiirkonnas 2 eurot ja kõrgeim 56,25 eurot megavatt-tunni kohta, avaldas Nord Pool Spot elektribörsi esimese kahe kuu statistikat.
Tunnihind saavutas kõrgeima 880 kroonise taseme 6 aprillil ja oli madalaimas punktis ehk 63 kroonil 21. mail.
"Kes teadis sel ajal tarbida, sai elektrit praktiliselt tasuta," kommenteeris Nord Pool Spoti Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa müügijuht Hando Sutter.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Päeva keskmine hind oli aprillis 35,79 eurot/MWh ehk 19,3% kõrgem reguleeritud elektrihinnast ja mais 34,81 eurot/MWh ehk 16% reguleeritud hinnast kallim.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele