Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Latvenergo sai uue juhi
Latvenergo aktsionäride erakorralisel koosolekul määrati täna firma uueks juhiks Uldis Bariss, kes täitis siiani juhi asetäitja kohustusi, vahendas rus.db.lv.
Lisaks võeti ametist maha kriminaalasjas vahistatud Latvenergo juht Karlis Mikelsons ja tema asetäitja Aigar Melko. Mikelsonsi, Melkot ja veel kuut vahistatud inimest süüdistatakse ametiseisundi kuritarvitamises aastatel 2006-10, altkäemaksu võtmises ja rahapesus.
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?