• 31.07.10, 15:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tooli majad endiselt elektrita jäämise ohus

Ärimees Toomas Tooli majad on endiselt Elektrita jäämise ohus, kuna reede õhtuks Eesti Energia ja Bremi vahel mingit võla tasumise kokkulepet sõlmitud veel polnud. Ka ei olnud võlgnik raha ära maksnud.
Eesti Energia pressiesindaja ütles, et reede õhtu seisuga ei olnud Toomas Tooli firmaga veel mingit kokkulepet võla tasumises. "Me väga lootsime, et see tuleb," sõnas pressiesindaja.
Eesti Energia annab Bremile armuaega veel mõned tunnid esmaspäeva, 2. augusti, hommikul, aga kui ka siis võlgnik oma pattude lunastamiseks midagi etet ei võta, lülitab elektrifirma 10 tootmis- ja ärihoones elektri välja.
Ilmselt ei juhtu see enne keskpäeva, kuid millal see täpselt aset leiab, teatab Eesti Energia esmaspäeva hommikul.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Toomas Tooli Brem on Eesti Energiale elektri eest võlgu miljoneid kroone.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele