Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTOD: Ehitusplatsilt viidi minema 300kilone pomm
Täna keskpäeval viis päästeamet Koidu tänavalt Tallinna Humanitaargümnaasiumi ehituselt kaevetööde käigus leitud suurekaliibrilise mürsu minema haagisega. Ehitusplatsil viibinud töömeeste sõnul oli tegemist 300kilose lennukipommiga.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.