Üle 3600 taatlemata elektriarvesti on endiselt välja vahetamata, kuigi Eesti Energia pidi konkurentsiameti ettekirjutuse järgi töödega lõpule jõudma augusti alguseks.
Eesti Energia jaeäri kommunikatsioonijuht Maia Burlaka ütles ERRi uudisteportaalile, et 1. augusti seisuga oli energiakontsern välja vahetanud üle 57 000 arvesti, kuid üle 3600 taatlemata arvesti on veel kasutuses.
Burlaka sõnul on arvestid vahetamata vaid majapidamistes, kus pole õnnestunud leida omanikuga kontakti või saavutada kokkulepet seadme väljavahetamiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.