• 19.08.10, 13:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rootsis kahekordistus alustatud korterite hulk

Selle aasta esimesel poolel alustati Rootsis 12 450 uue korteri ehitamist, selgub riigi statistikaameti esialgsetest andmetest.
See on läinud aasta sama perioodiga võrreldes kahekordne kasv ning statistikaameti andmeil läbi aegade suurim kasv üldse, vahendas agentuur TT.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 08:56
Atraktiivne juugendstiilis kinnistu Tõnismäel ootab uut omanikku
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib uusi omanikke Tallinna kesklinnas asuvale väärikale kinnistule aadressil Tõnismägi 5a – hoonele, mis ühendab endas ajaloolise arhitektuuri, suurepärase asukoha kui ka väga mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele