Kinnisvaraärimees Hillar Teder avab tuleval reedel külastajatele Kiievis Dneprovskaja Pristani nimelise kaubanduskeskuse, milles on 200 000 ruutmeetrit müügipinda.
Projekti järgi kuuluvad kompleksi ka korterelamud ja jahisadam. The Moscow Timesi andmetel on Dneprovskaja Pristan esimene rahvusvahelistele standarditele vastav kaubanduskeskus Kiievis.
Praeguseks on kinnisvarafirma Jones Lang LaSalle'i andmetel Dneprovskaja Pristanis kauplused avanud hüpermarket Auchan, Zara, New Look, Marks & Spencer, Reserved, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Desigual, Topshop, Butlers, Esprit, Mexx, Tatuum, Mango, Motivi, Guess, Vero Moda, Jack & Jones, Adidas, Reebok, Nike, Next, Bonjour, Mothercare ja teised.
Lisaks töötavad otse Dnepri jõe ääres asuvas 3000 parkimiskohaga kaubanduskeskuses restoranid, kohvikud, keegliklubi ja kino.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.