Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Narvas seiskus energiaplokk
Narva Elektrijaamad olid sunnitud täna hommikul seiskama ühe energiaploki pärast seda, kui Eesti Elektrijaamas purunes kateldest tuhapulpi transportiva torujuhtme üks kandekonstruktsioon.
Inimesed õnnetuses viga ei saanud, vahendas "Aktuaalne kaamera". Betoontala purunemise tõttu kukkusid mõned poolemeetrise läbimõõduga tuhatorud alla ning purunesid. Energiaplokk loodetakse tööle saada reede hommikuks, elektri vabaturuhinda avarii ei mõjuta.
Kose aleviku keskuses on valmimas midagi sellist, mida piirkonnas pole aastaid nähtud — rajamisel on uus jõeäärne korterelamu. Arendus pakub suurepärast võimalust seada end sisse energiatõhusasse uude koju paigas, kus loodus, jõgi ja aleviku keskuse mugavused on kõik käeulatuses.