• 22.09.10, 08:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hulgimüüja võttis üle Entre tehnikapoed

Majanduskriisist vintsutatud elektroonika ja kodutehnika müüjad ootavad hinge kinni pidades, mis toob endaga kaasa kuue Entre poe minek suure hulgikaupmehe Elmaks Hulgikaubanduse kätte.
Alates 13. septembrist alustas Tallinnas ja maakonnakeskustes tehnikat müüva Entre kaubamärgi all tegutsemist osaühing Tehnikatäht, mis kuulub Elmaks Hulgikaubanduse omanikele Jüri Ellenile ja Ardo Kraavile.
Kuulduste kohaselt otsis vaid Rakveres ühte kauplust omanud Elmaks hüppelauda jaekaubanduses laienemiseks. “Vihje peab täiesti paika! Kindlasti mõjutab see Eesti elektroonikatoodete turgu. Täpsemaid mõjusid saame peatselt näha,” kommenteeris Sandmani Grupi juht Martin Pedai kuuldusi Entre keti peatsest jõulisest laienemisest.
Entre kaupluste endine omanik Arne Veske tõdes reedel, et temagi kõrvu on jõudnud jutud Elmaksi plaanidest jaekaubandust vallutama hakata. “Loogiliselt võttes nad peaksidki laienema ja õigesti teevad. Kui Rakveres olevat kauplust mitte arvestada, ei olnud neil väljundit jaeturule,” arutles ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Elmaksi juht Jüri Ellen märkis, et nende põhitegevusalaks jääb ka edaspidi hulgikaubandus. “Soovime õige hinnaga õigeid kaupu valikus hoida, tagada professionaalse klienditeeninduse, ei midagi üleloomulikku,” rääkis ta. “Kindlasti ahvatleb kaupluste olemasolu eksperimenteerima põnevate toodetega, mida hulgifirma muidu sortimenti võtta ei riskiks,” ütles Ellen.
“Me olime ostjatega vanad tuttavad. Raske öelda, kes ostu-müügitehingu esimesena välja pakkus,” rääkis Arne Veske ostja leidmisest. “See oli mulle loomulikult kasulik, sest see polnud hädamüük. Hinda ma loomulikult ei kommenteeri,” märkis müüja.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Veel selle aasta lõpuni tegutseb siin Keskkonnaagentuur. Ent siis läheb asi põnevaks - uuri allpool galeriid!
Uudised
  • 15.04.26, 06:00
Tubli tegu! Metro muudab büroohoone korterelamuks. Vaata galeriid - võimas muutus!
Metro tegevjuht: Võrreldes uue maja ehitamisega, aitab rekonstrueerimine meil kokku hoida ligikaudu 969 tonni süsihappegaasi
Siit saab sisse. See on nüüdse Artiuse, endise Foorumi keskuse (arhitekt: Hanno Grossschmidt) uuendatud fassaad
Uudised
  • 16.04.26, 16:54
Kes kõik seal olid!? GALERII: Sõõrumaa avas 1200-ruuduse siselinnaku. Trend kinnistub.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
Tallinna vanalinn.
Saated
  • 15.04.26, 11:30
Tallinna katab uus kinnisvaratrend: arendajad müüvad ruutmeetrite asemel pikaealisust
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Vilniuse linnaarhitekt Laura Kairiene.
Uudised
  • 17.04.26, 06:15
Vilnius 2035 - siin särab raha. Vaata, millest sõltub arenduse väärtus ja edukus
Siin on Vilniuse tulevikuvisioon, millest on õppida ka Tallinnal
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt ja Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele