Soome suuremates linnades on üürikorteritest juba niivõrd suur puudus, et üürileandjad korraldavad väikeste korterite üürihinna üle enampakkumisi.
Eriti suur üürikorterite puudus on Helsingi piirkonnas ja Tamperes, probleemiks on ka üürnikele peale sunnitud lepingud, millest on hiljem raske lahti öelda, vahendas ERR YLE Uudiseid.
Korteriomanikud esitavad huvilistele palju nõudmisi ning üha sagedamini saab korteri see, kes suudab elamispinna eest tunduvalt enam tasuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Pole harvad juhtumid, kus lepingu tingimuste järgi on üürnikul võimalik korterist lahti öelda alles 11 kuud pärast lepingu sõlmimist.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.