Emajõe Ärikeskus võitis kohtute raamatupidamiskeskuse poolt korraldatud pakkumise uue äripinna rentimiseks, riigisasutus hõlmab Emajõe Ärikeskuse üldpinnast alla 1 % ning majandusnäitajatele mõju ei avalda, teatas keskus.
Tasku keskuse juhataja Eveli Opmanni sõnul tegi Tasku riigiasutusele turuhinnast oluliselt madalama pakkumise, kuna soovis erafirmade kõrvale rentnikuks ka riigiasutust. „Sel aastal on meile palju uusi rentnikke tulnud, kuid riigiasutustest on Kohtute raamatupidamiskeskus esimene,“ märkis Opmann.
„Samas on Kohtute raamatupidamiskeskuse näol tegemist väikese kliendiga – kokku 13 000 ruutmeetri suurusest büroopinnast võtab keskus vaid ligi 500 ruutmeetrit,“ sõnas Opmann.
„Seega Äripäeva ajakirjaniku teemakäsitlus tänases paberkandjas on vale ja lugejaid eksitav – kohtute raamatupidamiskeskuse osa rendipindade mahus on marginaalne ning mõju keskuse majandusnäitajatele olematu,“ lausus Opmann. 

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele