• 08.10.10, 09:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Savisaar: laenasin 2,7 miljonit Liechtensteini ettevõtjalt

Tallinna linnapea Edgar Savisaare sõnul laenas ta deklareerimata jäänud 2,7 miljonit krooni Liechtensteini ettevõtjalt Peter Kaiserilt, et abielulahutuse kokkulepet täita.
Savisaar selgitas "Aktuaalsele kaamerale", et Sulev Seppiku firmalt Bravotex võetud lühiaajalise laenu tagasimaksmiseks pidi ta võtma uue laenu.
"Kuu aega hiljem, kui pidin omakorda selle laenu ära maksma, sest see oli võetud kiiresti ja lühiajaline, siis võtsin uue laenu Liechtensteini ettevõtjalt Peter Kaiserilt, mille suurus on 2,7 miljonit krooni. Laen on võetud kaheksaks aastaks ja intress on 8%," kinnitas ta. 
Linnapea sõnul toimus tema abielulahutus möödunud aasta sügisel tingimusel, et ta võtab enda kanda varem Vilja Savisaarega kahepeale olnud laenud Nõmmel Olevi tn 24 asuva maja suhtes.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Viimased uudised

Uudised
  • 16.09.25, 09:45
Eluasemeturul paeluvad ostjaid suvilad ja lõunamaad
Uudised
  • 16.09.25, 07:45
Hepsor alustab Manufaktuuri Vabriku uuendamisega
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
Uudised
  • 15.09.25, 16:30
Väldi õnnetusi ja kontrolli oma krundil olevaid puid
Vaata, mida puu kontrollimisel tähele panna
Uudised
  • 15.09.25, 11:48
Kaarsilla Kinnisvara rajab Narva uue kaubandushoone
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.
Uudised
  • 15.09.25, 08:53
Tehisaru tõmbab büroohoone kulusid alla jõuliselt
Uudised
  • 15.09.25, 08:24
Föderaalreserv taas tähelepanu keskpunktis

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele