• 28.10.10, 09:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

France Telecomi kasum kasvas 1,9%

Prantsusmaa suurima telekomi France Telecomi kolmanda kvartali kasumi aastaseks kasvuks tuli 1,9 protsenti. Tulemus oli parem, kui analüütikud ootasid, vahendab Bloomberg.
EBITDA-kasum kasvas 4,21 miljardilt eurolt 4,26 miljardile. Analüütikud ootasid 4,14 miljardilist Ebitda kasumit. France-Telecomi käive kasvas neli protsenti, 11,61 miljardile eurole.
Telekom otsin kundesid Aafrikast ja Lähis-Idast, eesmärgiga kasvatada 2015. aastaks kundede arvu kolmandiku võrra.
Ettevõte taaskinnitas plaani maksta 2010, 2011 ja 2012 dividendiks 1,40 eurot aktsia kohta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele