Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
VIDEO: suvilad loodusküla sildi all?
Laimjala valla juhid ei mõista, miks soovib Saaremaal Ruhve poolsaarel 22 hektari suurust maa-ala arendada sooviv jäätmekäitlusfirma EcoPro rajada hooned ja ehitised merele nii lähedale.
Seetõttu on tekkinud kahtlus, et loodusküla sildi all üritatakse ehituskeeluvööndisse rajada hoopis midagi muud.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.