• 05.11.10, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LHV suhtub TEO  aktsiasse neutraalselt

Kolmanda kvartali majandustulemuste järel ei kavatse investeerimispank LHV Leedu telekomifirma TEO LT aktsiasoovitust muuta ja jätkab „neutraalse“ soovitusega.
LHV arvates jääb aktsia õiglane väärtus hinnavahemikku 2,09-2,31 litti aktsia kohta (eilne TEO LT sulgemishind Vilniuse börsil 2,36 litti).
TEO LT kolmanda kvartali käive vastas LHV ootusele, kuid puhaskasum (41,6 miljonit litti) ületas ootusi 5,9%.
Kuna Leedu telekomiturg oli teises kvartalis langustrendis, TEO on konkurentsivõime säilitamiseks tulnud välja mitmete sooduspakettidega ning rahvusvaheliste kõnede turul on ettevõtte oma turuosa kaotanud on investeerimispank korrigeerinud TEO LT tulevikuprognoose.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele