7. november 2010
Jaga lugu:

Sakret: oleme konkurentide arvelt kosunud

Ehitusmaterjalide segude müük on turul langenud, kuid meil mitte - oleme stabiilsuse saavutanud konkurentide arvelt, märkis Sakreti juhatuse liige Tiina Maar.

"Sakret on konkurentidega võrreldes stabiilsuse saavutanud. Kui vaadata ehitusmaterjalide tootjate liidu aruandeid, siis segude müük on langenud, kuid meie müük ei ole langenud. See tähendab, et me oleme stabiliseerunud konkurentsi arvelt," rääkis Maar.

Tema sõnul on ettevõte tänavu mõõnast välja tulnud. "Aastal 2010 pole meil enam langust võrreldes 2009. aastaga. Loodame kasvama hakata ekspordi arvelt ning eelkõige Skandinaavia turu arvelt. Eesti turul prognoosime kasvu aastal 2012 – enne seda me kasvu ei näe," lisas ta. 

„Hästi oluline on fassaadisoojustuse programm, mis on Lätis väga hästi käima läinud ning selle eeskujul võiks Euroopa Liidu raha ka Eestis nendesse programmidesse suunata," ütles Maar.

"Me loodame tõusu fassaadisoojustuse programmist. Just riiklikud programmid on need, mis meid aitavad, kuid eraehituses ma praegu suurt tõusu ei prognoosi," märkis ta. 

Hetkel on Sakret Grupp maailma suurim ehituslike segude tootja, kel on kokku üle 60 frantsiisi lepingu alusel töötava tehase. Lätis avati Sakreti tehas 2004. aastal, 2007. aasta suvel alustas tööd Sakreti tehas Eestis, 2008 suvel avati tehas Leedus.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee