Ma võin nii palju öelda, et Lemminkäinen Eestile ei ole mingit süüdistust ega otsest kahtlustust esitatud, kommenteeris firma juht Sven Pertens eilset läbiotsimist nende ettevõttes.
Kaitsepolitsei ja prokuratuuri töötajad teostasid eile läbiotsimisi ehitusfirmade ASi Lemminkäinen Eesti ja ASi Nordecon Infra kontorites ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kabinettides.
"Jah, meie kontoris käidi," kinnitas Pertens, kuid ei soostunud täpsustama, mida läbiotsijad kaasa võtsid ning kas otsiti läbi ka tema kabinet.
"Läbiotsimine oli seoses nende samade asjadega, mis ajakirjanduses on juba läbi jooksnud ehk seoses teehangetega Jõhvi-Kukruse ja Aruvalla-Kose lõigul," ütles Pertens lõpetuseks ja lisas, et nende firma osales mõlemas hankes.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.