Elioni poolse rikke tõttu ei tööta osad Swedbanki sularahaautomaadid ja kaardimakseterminalid, teatas pank.
Alates kella 10.45st ei tööta üle Eesti Elioni rikke tõttu ligi 50 Swedbanki sularahaautomaati ja pooled kaardimakseterminalid.
Elion tegeleb aktiivselt rikke kõrvaldamisega. Hetkel ei ole teada, millal rike kõrvaldatud saab. "Palume klientidelt vabandust ja anname täiendavat infot esimesel võimalusel," teatas panga avalike suhete juht Mart Siilivask.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele