Ma ei kujuta hästi ette, mis asi see võiks olla, mille pärast peaksid metsatööstuse ettevõtted hakkama piketeerima, ütles metsatööstuse liidu juht Ott Otsmann.
Ta ei soostunud irriteeriva väitega, et piketeerimine on metsameeste puhul ilmselt välistatud juba seetõttu, et metsamehed on rahuliku iseloomuga ja väga keema ei lähe.
"Juhul, kui ikka väga tõsise probleemiga tegu on, siis tuleb kindlasti tegutseda, ja metsamehed seda ka teevad," lausus Otsmann. "Aga ma ei arva, et piketeerimine on see, mis lahenduseni viib. Probleeme peaks lahendama teistmoodi, mingite tsiviilsemate ja mõistlikumate vahenditega – näiteks läbirääkimiste või koostöö teel."
Eile tulid Pärnus oma pettumust ja pahameelt avaldama alltöövõtjad, kellele Pärnu lastekodu peaehitaja Wolmreks Ehitus on jätnud tehtud tööde eest maksmata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Kas piketeerimine aitab neil saamata jäänud raha kätte saada, on iseküsimus," kahtles Otsmann.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.