Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi ettepanekul peatas valitsus ministeeriumi kantsleri Marika Priske teenistussuhte vajadusega viia läbi uurimine teedeehituse riigihanke läbiviimises.
Kaitsepolitsei uurimise all on Aruvalla–Kose, Liiapeksi–Loobu, Kukruse–Jõhvi, Loo–Maardu teelõikude suhtes läbi viidud hankemenetlused.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsleri suhtes on vajalik distsiplinaarasja menetluse läbiviimine, et aidata kaasa õigusorganite poolt kõigi asjaolude väljaselgitamine, teatas valitsuse pressibüroo.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?