Toomas ja Liivi Lumanile kuuluv OÜ Luman ja Pojad ostsid Finantsinspektsiooni andmeil 15.-16. novembril 10 000 Nordecon International aktsiat keskmise hinnaga 20,95 krooni (1,339 eurot) aktsia kohta.
Eesti Väärtpaberite Keskregistri andmeil kuulub OÜ-le Luman ja Pojad otseselt 61 680 Nordecon International aktsiat. Lisaks kuulub valdusfirmale veel 35 protsenti Nordic Contractors AS-st, millele kuulub 16,46 miljonit Nordecon International väärtpaberit.
Nordecon Internationali aktsia maksis täna kell 12:45 Tallinna börsil 1,269 eurot (19,72 krooni) ehk 0,7% reedesest sulgemishinnast enam.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Aasta algusest on ehitusfirma väärtpaber odavnenud 20,2%.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.