Eesti Energia teatel ei saa 31. detsembril alates kella 16st kuni 2. jaanuaril kella üheksani teatada elektriarvesti näitu. Samuti on suletud iseteenindus energiafirma kodulehel.
Eesti Energia klienditelefon 1545 on 1.-2. jaanuaril suletud. Iseteenindus on suletud perioodil 31. detsember kell 16 kuni 2. jaanuar kell üheksa. 1.-2. jaanuaril on klienditeenindused suletud. Eesti Energia koduleht ja rikketelefon1343 töötavad ööpäevaringselt.
Elektriarve tasumine näeb Eesti Energia teatel alates 1. jaanuaris 2011 välja selline:
* Kui tasute arveid ülekandega, sisestage kindlasti maksekorralduse lahtrisse tasumisele kuuluv summa eurodes.* Kui tasute arveid ülekandega meie iseteeninduses, arvutame summa makse tegemisel automaatselt eurodesse.* Kui tasute arveid sularahas Eesti Posti postkontorites, on teil võimalus kuni 14. jaanuarini tasuda nii kroonides kui ka eurodes.* Kui tasute arveid otsekorraldusega, edastame pankadele makse tegemiseks teie elektriarvel oleva euro summa.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.