Egiptuses Siinai poolsaarel El Arishi linnas lasti õhku gaasiterminal, misjärel peatati gaasitarned Iisraeli.
Kahtlustuste kohaselt välismaalaste teostatud sabotaaž ei olnud otse suunatud Iisraeli torujuhtme vastu, kuid ettevaatusabinõuna peatati siiski tarned Iisraeli, vahendasid ERR Uudised välisagentuure.
Siinai kuberner ütles riiklikule telekanalile Nile, et tulekahju terminalis on kontrolli all ning tuletõrjujad tegelevad selle kustutamisega.
Iisrael saab 40% oma maagaasist Egiptusest.
Egiptuses jätkuvad 12. päeva president Hosni Mubaraki vastased meeleavaldused.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga
Uudised
  • 22.07.26, 12:20
Galerii: Everaus alustas Tartu veeres 10,5-miljonilise arenduse ehitamist
Janar Muttik: Tartu linna hinnatase on paljude noorte perede jaoks liikunud piirini, kus suurema ja mugavama kodu otsing liigub linnast veidi välja.
Uudised
  • 22.07.26, 12:08
Tallinn ei kooskõlasta Estonia juurdeehituse muinsuskaitse eritingimusi esitatud kujul
Uudised
  • 22.07.26, 10:38
Eamets: ehituses hinnaralli jätkub
Uudised
  • 22.07.26, 10:29
Sõjast tingitud ehitusmaterjalide hinnatõus jõudis ka ehitushinda

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele