• 05.02.11, 10:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jetoil: me ei saa avaldada oma partnereid

Jetoili juhatuse liige ja üks omanikest Ando Raud ütles, et tal ei ole kahjuks võimalik lepingutest tulenevate konfidentsiaalsusnõuete tõttu avaldada lepingupartnerite andmeid.
Äripäev küsis ka, kas Jetoil on või oli Viking Oili või Vikingfueli klient. „AS Jetoil raamatupidamise andmetel teie poolt nimetatud firmadest kaupa ei ole soetatud,“ sõnas Raud.
Äripäev palub neil kütusemüüjatel, kes Neste algatatud üleskutsega ühinevad ja soovivad avaldada enda kütusefirma tarnijad, et avaldada absoluutselt kõik firmad, kellelt ostsite 2010. aastal mootorikütuseid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Neste teeb Äripäevas ilmunud lugude valguses kütusefirmadele üleskutse avaldada Äripäeva vahendusel kõik tarnijad kellelt 2010 aastal mootorikütuseid osteti. Neste Eesti teeb sellega algust ja kinnitab, et ostis 2010.a. kõik kütused emaettevõttelt Neste Oil Oyj. Tarbijal on õigus teda, mida ta ostab ja taoline info lisaks kütuseturule oluliselt läbipaistvust," teatas Neste Eesti juht Ivar Kohv.
Reedene Äripäev kirjutas, et Eesti kütuseäri on viimasel paaril aastal toiminud kui superskeem, kus ausaid ja ebaausaid pole võimalik täielikult eristada, kütuse teekond lõpptarbijani on uskumatult käänuline ja kurvides voolab maha kümneid miljoneid eurosid maksuraha.
Äripäeva andmetel on näiteks Olerex mõistatusliku ärimudeliga Vikingfueli ja tema eelkäija Viking Oili suurklient, ent Olerexi üks omanik Antti Moppel jättis Äripäeva küsimusele kliendisuhte kohta vastamata. Lisaks ärisidemetele Vikingfueliga jättis Olerex nimetamata, kellelt veel kütust ostetakse, tuues välja ainult ühe suurema tarnija.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 16:44
Kuidas ventilatsioonifiltrid mõjutavad kinnisvara energiakulu ja sisekliima kvaliteeti
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.

Hetkel kuum

Kellele edu, kellele kadu: Eesti üüripindadeturg asub kahekordistuma
Uudised
  • 30.03.26, 06:30
Kellele edu, kellele kadu: Eesti üüripindadeturg asub kahekordistuma
Eluasemete arendamist piirab üks raske asjaolu
Siit saab sisse. See on nüüdse Artiuse, endise Foorumi keskuse (arhitekt: Hanno Grossschmidt) uuendatud fassaad.
Uudised
  • 30.03.26, 10:35
Trend (taas)süveneb: Sõõrumaa avab 1200-ruuduse siselinnaku
Lisatud peatselt valmiva siselinnaku visuaalid
Redgate Capitali partner Aare Tammemäe teab, millisest uksest tasub edaspidi sisse astuda.
Uudised
  • 31.03.26, 06:15
Kus peitub turul raha? Aare Tammemäe näitab ära
Kinnisvaravaldkond mängib rõhuasetused ümber ja sellel saab olema pikk mõju
Mida ja kellele siin ehitatakse?
Uudised
  • 01.04.26, 05:45
Järelturu nägu eluasemeturul jääb ostjaid vähemaks
Lasnamäe ja mere vahelisele Pirita tee 28 krundile peaks kerkima kujutatud eluarajoon.
Uudised
  • 30.03.26, 10:08
Metro sai loa Eesti Näituste paviljonid lammutada
Ees käib ehitus, taamal valmistub suveks meri.
Uudised
  • 27.03.26, 11:27
3 galeriid: Marko Kull pani 16-miljonilisele keskusele nurgakivi. Vaata, mis sinna tuleb!
Uuri järele, kes kõik seal kohal olid ja mida nad tegid!
Proact Haldus tegevjuht Janek Hintsov muudab kinnisvarahalduse valdkonda.
Uudised
  • 01.04.26, 07:30
Muutus: projekteerijate ja ehitajate tööriist murrab kinnisvarahaldusse
Suur-Allikmäe müügimudel on üles ehitatud paindlikult. Ostjad võivad soetada krundi iseseisvaks ehitamiseks või valida „võtmed kätte“ lahenduse.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele