Tavatult teravas vormis valmistab Nokia tegevjuht Stephen Elop ette oma töötajaid drastilisteks muutusteks.
„iPhone tuli välja 2007 ja meil ei ole ikka veel toodet, mis talle ligilähedalegi saaks. Android ei ole veel kolme aastatki vana ja võttis läinud nädalal üle turuliidri koha. See on lihtsalt uskumatu,“ kirjutab Elop e-mailis oma töötajatele, mille on avaldanud Handelsblatt.
Nokia seisab „põleval platvormil“ ja peab oma „käitumist muutma.“ Teiste platvormide ülevõtmine on reaalsem võimalus kui kunagi varem, kirjutab juht, pidades tõenäoliselt silmas Microsoft Windows Phone 7 operatsioonisüsteemi või Google Androidi.
Elop peaks Nokia uue strateegia avalikustama reedel. Oodatakse uut tootestrateegiat, suuri muutusi juhatuses ja USA tegevuse ümberkorraldusi. Läinud nädalal avas Nokia Silicon Valleys 500 töötajaga uurimiskompleksi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
2
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
3
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
4
Uudised
  • 22.07.26, 12:20
Galerii: Everaus alustas Tartu veeres 10,5-miljonilise arenduse ehitamist
Janar Muttik: Tartu linna hinnatase on paljude noorte perede jaoks liikunud piirini, kus suurema ja mugavama kodu otsing liigub linnast veidi välja.
5
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
6
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele