Otsime Tallinna kesklinna piirkonda finantsasutusele üüripinda või kinnistut büroohoone ehitamiseks, märkis Arco Vara juhatuse liige Mart Saa.
Saa rääkis, et Tallinna kesklinnas pinda otsiv finantsasutus plaanib sama mudelit kasutada nagu Nordea pank. „Firma ei kavatseks ise kogu pinda kasutada, vaid hakkaks majas büroopindu ka välja üürima.“
Tema sõnul ei leidnud finantsasutus endale sobivat üüripinda, kuna kõik head bürood on läinud. "Praegu uuritakse kas büroohoonesse on võimalik üürnike leida ja kas see oleks tasuv," lisas Saa.
„Praegu käib info kogumine, mõlemad variandid on veel lahtised, kiiret neil ei ole. Kuid ehitusplaan on siiski pigem varuplaan,“ nentis Saa. Planeeritava hoone maht on kuni 7000 ruutmeetrit.
„See on Eestis tegutsev ettevõte, kes uut pinda otsib, kuid konfidentsiaalsuse leppe tõttu ei saa täpsustada, kellega on tegu,“ sõnas Saa.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
2
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
3
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
4
Uudised
  • 22.07.26, 12:20
Galerii: Everaus alustas Tartu veeres 10,5-miljonilise arenduse ehitamist
Janar Muttik: Tartu linna hinnatase on paljude noorte perede jaoks liikunud piirini, kus suurema ja mugavama kodu otsing liigub linnast veidi välja.
5
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
6
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele