Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Liibüa jättis Itaalia gaasita
Itaalia suurendab gaasitarneid Põhja-Euroopast, kuna Liibüa lõpetas gaasi edastamise Greenstreami torujuhtme kaudu, edastas rbc.ru.
Seejuures peab Itaalia Põhja-Euroopast tuleva gaasijuhtme koormust suurendama 18 protsendipunkti jagu, 80%-lt 98%-le.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.
Paljud arvavad, et maakleri ülesanne on korraldada vaatamisi, leida ostja ja valmistada ette dokumendid notaritehinguks. Tegelikult on see hoopis teistsugune.