9. märts 2011

Tõnu Pekk omandas kinnisvarafondi EEREIF fondivalitseja

Tõnu Pekk ja Henrik Karmo omandasid 100% kinnisvarafondi EEREIF fondivalitseja Gild Property Asset Management AS aktsiatest ASilt GILD Partners.

Lisaks oleme sõlminud eelkokkuleppe 1/3 suuruse fondivalitseja osaluse edasi müügiks Indrek Gusevi ainuomanduses ettevõttele, teatas Pekk.

EEREIFi fondijuhina jätkab Gren Noormets. Investeerimiskomiteesse kuuluvad tema kõrval ka Raul Parusk ja Henrik Karmo.

Tõnu Peki ja Henrik Karmo firma TPP Holdings OÜ omandas samas ka GILD Partnersi 25% suuruse osaluse riskikapitalifondi GILD Arbitrage fondivalitsejas AS GA Fund Management, saades selle ainuomanikuks.

Peki sõnul oli EEREIFi fondivalitseja ost loogiline jätk 2009. aasta detsembris sõlmitud tehingule, mil TPP Holdings omandas enamusosaluse GILD Arbitrage'i fondivalitsejas.

"TPP Holdingsi eesmärgiks on pakkuda läbi oma tütarettevõtete poolt valitsetavate fondide mitmekülgseid investeerimisvõimalusi Baltikumi ja lähiriikide majandusse. TPP Holdings on kaasanud fondide valitsemiseks tugeva meeskonna ning pöörame suurt tähelepanu riskijuhtimise ja protseduuride vastavusele rahvusvaheliselt välja kujunenud parimale professionaalsele praktikale," põhjendas ta.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474