LHV Panga osanik Rain Lõhmus hoiatab soomlasi kinnisvaramulli eest ja tõdeb, et LHV Pank ei julge Soomes eluasemelaene väljastada.
"Eesti kuulsamate pankurite sekka kuuluva Lõhmuse sõnul on ainus selgitus Soome kinnisvarahindadele pangalaenu odavus," kirjutab Kauppalehti oma online versiooni hetkel esiuudises.
"Hinnad on täiesti lahutatud ehituskuludest, kuigi maad Helsingis, nagu ka Tallinnas, jätkub," rääkis Lõhmus Soome majanduslehe Optio lisale. " Intressid on põhjustanud mulli. Muud selgitust kõrgetele hindadele ei leidu."
Nädal tagasi kontori Soomes avanud LHV Pank väljastab tarbimislaene, pidades eluasemelaene liialt riskantseteks, lisab leht.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.