23. märts 2011

Vend: Viljar Loor oli usaldusäärne äripartner

Viljar Loori venna Heldur Loori sõnul oli Viljar usaldusväärne äripartner ning tegi oma tööd nii hästi, kui sai.

 „Viljar Loor tegeles ettevõttes Eramu AS kõige sellega, mis ei puudutanud ehitusplatsi. Põhiliselt tegeles taustafunktsioonide ja varustamisega, “ kommenteeris vend, Eramu ASi tegevjuht Heldur Loor.

Viljar Loor töötas Eramu AS-s alates 10. augustist 1992. „Hästi kaua juba. Mina olin selles ettevõttes natukene varem,“ lausus vend.

Heldur Loori sõnul tegi ta vend tööd nii hästi kui ta oskas. „Tema tugevaks küljeks selle töö juures oli usaldusäärsus. Kui ta midagi ei osanud, siis ta alati küsis. Ma võisin teda usalda ja äri puhul ongi see kõige olulisem,“ rääkis Loor. Ta lisas, et tänapäeval ei ole palju kaastöötajaid, keda usaldada saab.

Vennana oli ta selline nagu vend peab olema, märkis Heldur Loor. „Normaalne vend,“ lisas ta.

Viljar Loorile kuulus 22,5% Eramu AS aktsiatest. Heldur Loor ei osanud täpselt öelda, mis aktsiatest nüüd saab. „Ma ei tea, mis seadus selle koha peal ette näeb, küllap on need pärandatavad ning ilmselt lähevadki päranduseks,“ lausus Loor.

57 aastaseks elanud Looril kogunes karjääri jooksul NSV Liidu meistritiitleid seitse, Euroopa karikavõite neli, maailma karikavõite kaks.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474