• 07.04.11, 12:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Taiwani telefonivalmistaja möödus Nokiast

Taiwani nutitelefonitootja HTC on nüüd turuväärtuselt suurem ettevõte kui Nokia, kirjutab Kauppalehti.
HTC telefonimüük on hästi edenenud, kuna ettevõtte Google Androidiga varustatud telefonide populaarsus on kasvanud.
HTC aktsia hind tõusis eile 5,3 protsenti. Ettevõtte turuväärtus kasvas sellega 33,8 miljardi dollarini ehk 23,6 miljardi euroni. Nokia turuväärtus on 33,6 miljardit dollarit ehk 23,5 miljardit eurot. Nokia aktsia kallines eile 1,1 protsenti, 6,26 eurole.
HTC aktsia on sel aastal 33 protsenti kallinenud, ettevõtte on turuväärtuselt kolmas nutitelefonivalmistaja. Nokia aktsa on tänavi 19 protsenti odavnenud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Viimased uudised

Uudised
  • 21.05.26, 10:20
Uuenenud seadus toob planeerimisse kiirust ja paindlikkust
Uudised
  • 21.05.26, 10:03
Advokaat Angela Kase: planeerimisseaduse muudatused võeti just vastu | Ülevaade olulisemast
Detailplaneeringu kohustuse saab laiemalt asendada projekteerimistingimuste menetlusega
Uudised
  • 21.05.26, 06:15
6X6 ehk mis määrab väliskinnisvarasse investeerimise tootluse?
Eksootika toob võlu ja valu. Kuidas mitte saada vastu pükse?
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Uudised
  • 20.05.26, 11:45
Ees on 2 intressimäära tõusu, korterite paranenud kättesaadavus halveneb taas
Arvamused
  • 20.05.26, 11:25
Analüütik: Harjumaa kinnisvaraturul pigistatakse välja maksimumi
Vaata, kelle käes on jäme ots!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele