8. aprill 2011

Kindlustusseltside Liit hõlmab nüüd kõiki Eesti seltse

AAS Gjensidige Baltic Eesti filiaali astumisega Eesti Kindlustusseltside Liidu liikmeks hõlmab liit nüüd kõiki Eestis tegutsevaid kindlustusandjaid.

Kokku ulatub liidu liikmeskond nüüd 17 kindlustusandjani.

Gjensidige Baltic Eesti filiaal on Eestis tegutsenud üle viie aasta. Praeguseks töötab filiaalis 22 inimest. Gjensidige Balticu omanik on Norra suurim kindlustusselts Gjensidige Forsikring, kellel on esindused kokku kuues riigis.

"Gjensidige Baltic Eesti filiaali liikmeks astumisega on meil väga hea meel tõdeda, et tänaseks on Eesti Kindlustusseltside Liidu liikmeteks kõik Eestis registreeritud kindlustusandjad ja välismaiste kindlustusandjate filiaalid. See võimaldab meil senisest paremini koguda tagasisidet kindlustussektori turuosaliste ja klientide vajadustest ning neile häid lahendusi otsida," osundas Eesti Kindlustusseltside Liidu juhatuse esimees Mart Jesse

Eesti Kindlustusseltside Liit ühendab Eestis tegutsevaid kindlustusandjaid, liit loodi 1993. aastal. Liidu eesmärgiks on esindada oma liikmete ühiseid huve sotsiaal- ja majanduskeskkonna kujundamisel. EKsL on omakorda Euroopa kindlustusandjate ühenduse Comiteé Européen des Assurances (CEA) liige ja Eesti Tööandjate Keskliidu liige. Liit teeb koostööd Eesti Liikluskindlustuse Fondiga, mille liikmeteks on liikluskindlustuse kindlustusandjad.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474