17. aprill 2011

Olümpia hotellis toimub täna päästeõppus

Pühapäeval, 17. aprillil algusega kell 15 toimub Radisson Blu Hotel Olümpias tuleõnnetuse päästeõppus, edastas Põhja-Eesti päästekeskus.

Õppuse eesmärk on tõsta hotelli valmisolekut tegutsemiseks tuleõnnetuse korral ja kinnistada päästetööde korraldamise toiminguid kõrghoones toimuva tulekahju korral. Lisaks annab õppus võimaluse harjutada koostööd erinevate osapoolte vahel.

Õppuse legendi järgi on puhkenud tulekahju Radisson Blu Hotel Olümpia 20.

korruse numbritoas. Automaatne tulekahju-signalisatsioonisüsteem on andnud teate tulekahjust keskseadmesse. Kogu 20. korruse koridor on täitunud paksu suitsuga, mitu inimest on saanud vingumürgituse. Hotelli personal saab korralduse inimeste evakueerimiseks. Kohale saabuvad päästjad, kiirabimeedikud ning politsei.

Hotelli personal saab õppuse raames harjutada tegevusi tulekahju korral, pääste pool aga juhtimisstruktuuri moodustamist, päästetööde juhtimist ning korraldamist.

Õppus toimub Põhja-Eesti Päästekeskuse, Häirekeskuse Põhja-Eesti Keskuse, Tallinna Kiirabi, Põhja Politseiprefektuuri ja Radisson Blu Hotel Olümpia koostöös.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474