Saudi Araabia naftaminister Alo al-Naimi ütles, et üleilmne naftaturg on ülevarustatud, vahendab Bloomberg.
Maailma suurim naftatootja vähendas märtsis toodangut 800 000 barreli võrra päevas.
„Meie toodang oli veebruaris 9,125 miljonit barrelit päevas,“ ütles ta Kuveidis konverentsil esinedes. „Märtsis oli see 8,292 mln barrelit. Tõenäoliselt aprillis see veidi kasvab. Põhjus, miks ma neid numbreid mainin, on see, et naftaturg on ülevarustatud.“
Ta lisas, et Saudi Araabial on umbes 3,5 miljonit barrelit naftat päevas vaba tootmisvõimsust.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Maailma suurim naftaeksportöör lubas, et nad teevad tasa mistahes kütusepakkumise vähenemise seoses Liibüa konfliktiga.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.