• 22.04.11, 14:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Obama loob nafta hinna kontrollimise organi

USAs luuakse justiitsministeeriumi alluvusse ametkond, mis hakkab kontrollima nafta hinda, teatas riigi president Barack Obama.
Ametkonna loomisega tegeleb USA peaprokurör Eric Holder. Kontrolli eesmärgiks on takistada nafta hinna tõstmist finantsmahhinatsioonidega, vahendas Lenta. Luubi alla võetakse naftakauplejad ja -vahendajad.
Obama sõnul ei tohi lasta naftaärimeestel Ameerika rahva arvel rikastuda. Holder mainis, et vahel on nafta hinnatõusul ka objektiivsed põhjused, näiteks keeruline poliitiline olukord Lähis-Idas ja suurenev tarbimine Hiinas.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele