• 27.04.11, 13:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nokia töötajate arv väheneb 7000 võrra

Nokia plaanib 2012. aasta lõpuks kontsernis koondada 4000 inimest – neist 1400 Soomes – ning saata umbes 3000 töötajat firma Accenture palgale, mis võtab üle Symbiani platvormi arenduse ja tugiteenused.
Nokia on oma nutitelefonidega viimastel aastatel Apple’ile ja teistele tootjatele alla jäänud ja turuosa kaotanud. Et trendi pöörata, avalikustas Nokia veebruaris plaani Symbiani platvormist loobuda ning üle minna Microsofti platvormile.
Kokkulepe võimaldab Nokial kärpida aastaks 2013 oma teadus- ja arenduskulusid 2010. aasta 5,65 miljardilt eurolt ühe miljardi euro võrra.
Nokia aktsia kerkis uudise peale ning näitas poole 12 ajal Helsingis 6,13 euro tasemel 2,8% suurust tõusu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele