• 29.04.11, 15:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pankrotihaldur pani AS Taloti aktsiad müüki

AS Kolle pankrotihaldur pani enampakkumisele 5730 AS Talot aktsiat, mis moodustab 22% aktsiakapitalist, vahendas portaal varad.ee.
Aktsiate alghind on 10 193 408,35 eurot (159 492 183 kr). Avalik suuline enampakkumine toimub 10. mail kell 12. Advokaadibüroos Alaver & Partnerid.
Enampakkumise võitja on kohustatud 15 päeva jooksul enampakkumise võitjaks tunnistamise päevast tasuma kogu enampakkumisel tehtud hinnapakkumise summa, millest on tasaarveldatud tasutud tagatisraha, AS Kolle (pankrotis) arveldusarvele. Kõik isikud, kellel on õigusi müüdavale varale, peavad esitama tõendid oma õiguste kohta enne enampakkumise lõpptähtaega.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele