Iga-aastane Baltimaade kinnisvara foorum toimub sel korral 12. mail Vilniuses, konverentsi läbiv teema on „Kas me usume Baltimaade taastumisse?“.
Foorumil keskendutakse Balti riikide majanduse, rahanduse ja kinnisvaraturu arengustseraariumidele ja kinnisvarainvesteeringute võimalustele.
Üritusel esinevad lisaks teistele spetsialistidele ka Danske panga peaanalüütik Lars Christensen ja Ober-Haus Real Estate Advisorsi partner Peter Gage Morris.
Ürituse korraldaja on Äripäeva Leedu sõsarleht Verslo Zinios.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Pikka aega tähendas kodu eelkõige asukohta, ruutmeetreid ja disaini. Täna räägime üha enam sellest, kuidas elukeskkond mõjutab meie und, energiat ja isegi seda, kui kaua elame tervena. See muutus puudutab nii arhitektuuri, kinnisvara kui ka laiemalt linnaruumi loomist ja elu, mida see toetab, arvab US Real Estate’i loovjuht Kertu Irves.