11. mai 2011

Kinnisvarafirmat Newsec Eesti asus juhtima Roul Tutt

Sellel nädalal astus ametisse Newsec Eesti tegevjuht Roul Tutt, kes enne töötas Marfin Pank Eesti  jae- ning äripanganduse valdkonna juhina.

Eestlasest juhi palkamisega soovib kinnisvaranõustaja Newsec astuda sammu kohalikule kliendile lähemale, teatas ettevõte.

“Võrreldes Skandinaavia kinnisvaramaastikuga on Baltimaade turg veel väga noor ja hea tervise juures. Tundub, et Eesti on asumas kinnisvaraturul teiste Balti riikidega võrreldes juhtpositsioonile,” kommenteeris  Newsec Baltimaade tegevjuht Ricardas Cepas. “Mõistsime, et meil on vaja Eestis professionaalset meeskonda, et toetada oma Skandinaavia ja Euroopa investoreid, rentnikke ning kohalikke kliente. See omakorda aitab vältida kulukaid vigu ning ehitada üles jätkusuutlik kinnisvaraäri. Rouli kogemus pangandussektoris majanduslanguse ajal ning Newseci senised kogemused teistel turgudel toovad loodetavasti peagi häid tulemusi meie klientidele Eestis,” lisas ta.

“Eesti kinnisvara turg on taaskord uue põneva etapi lävel -  investorid on jälle huvitatud tegema hästi planeeritud investeeringuid, arendajad valivad arendamiseks ettevaatlikult uusi piirkondi, rentijad otsivad viise oma kliendibaasi parandamiseks ning kinnisvara müüjad püüavad välja selgitada kõige paremat müügihinda,” kommenteeris Eesti kinnisvaraturgu äsja ametisse astunud Newsec Eesti tegevjuht Roul Tutt.

Roul Tuttil on märkimisväärsed kogemused pangandussektoris ning pikaldane müügijuhtimise kogemus Skandinaavia turul. Hiljutiseni tegutses ta jae- ning äripanganduse valdkonna juhina Marfin Pank Eesti ASis.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474