• 17.05.11, 15:34
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haigekassa juhid said preemiaks 1,8 kuupalka

15. aprilli otsusega kiitis Eesti Haigekassa nõukogu heaks tulemustasu maksmise 2010. aasta töötulemuste eest juhatuse liikmetele 1,8 kuupalga ulatuses, mis on pool võimalikust.
Haigekassa juhatuse esimees Hannes Danilov teenis mullu 660 948 krooni brutos, mis teeb tema kuupalgaks 55 079 krooni ehk 3520 eurot. Seega on Danilovi tulemustasu eelmise aasta töö eest 99 142 krooni ehk 6336 eurot.
Juhatuse liikmete Mari Mathieseni ja Kersti Reinsalu tulemustasu on väiksem, sest ka nende kuupalk (a 3100 eurot) on Danilovi omaga võrreldes pisem. Kummagi tulemustasu suuruseks on umbes 5580 eurot (87 308 krooni).
Mullu haigekassa juhid 2009. aasta töö eest tulemustasu ei saanud, küll aga määrati neile ülemöödunud aastal 2008. aasta eest preemiat 3,6 kuupalga ulatuses ja selle preemia summa ulatus kolme liikme peale kokku sadadesse tuhandetesse kroonidesse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Haigekassa juhatuse liikmetega on sõlmitud teenistusleping, kus üks osa on haigekassa tulemuskaardi koostamine ja selle täitmise eest ka tulemustasu maksmine.
 
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku
Tallinna südalinnas asuv ajalooline ja suure potentsiaaliga kinnistu aadressil Maneeži tn 2/4 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Viimased uudised

Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta
Uudised
  • 06.11.25, 10:02
Nordecon andis käibes ja kasumis tagasi
Uudised
  • 06.11.25, 09:59
Merko kaotas kasumist 45%, aga näeb häid märke
Uudised
  • 06.11.25, 08:45
Riia ärikvartali arendaja V võlakirjade emissioon jäi loodetule alla
Kaasatud vahendid kasutatakse peamiselt olemasolevate võlakirjade refinantseerimiseks Leedus ning käimasolevate ehitustööde jätkamiseks
Uudised
  • 06.11.25, 07:00
Eluasemeturg kogub hoogu
Uudised
  • 06.11.25, 06:30
Taas selgus Tallinna uute eluasemete müüjate pingerida
Aga kuidas läheb järelturul? Uuri järele!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele