Mobiiltelefonituru muutuste paljastajana tuntuks saanud Vene blogija Eldar Murtazin teatas eile Twitteris, et Nokia on alustamas läbirääkimisi telefonitootmise üksuse müügiks Microsoftile, vahendas Bloomberg.
Blogija andmetel võib tehinguks minna veel sel aastal.
Turg reageeris Kauppalehti teatel sellele jõuliselt. Nokia aktsia hind kerkis 12 minutiga 3,9 protsenti, varem oli aktsia üle 1,5 protsendi languses.
Nokia saatis kella kuue ajal eile teate, mis kummutas Murtazini kuulujutu. „Me ei kommenteeri kuulujutte, aga tuleb märkida, et kuulujutud muutuvad järjest ebatõenäolisemaks,“ märkis Nokia Suurbritannia kommunikatsioonijuht Mark Squires.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Murtazin märkis selle peale tunnustavalt, et Nokiast tulevad kommentaarid järjest kiiremini, seekord võttis see vaid paar tundi. Siiski on neil probleeme info turvalisusega, märkis Murtazin.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.