Vähemalt miljon krooni teenivate inimeste arv kasvas mullu pea viiendiku, selgub maksuameti värskest, Äripäevale saadetud statistikas.
Kui 2009.l aastal oli miljonideklaratsioone 1659, siis mullu juba 1947. Sh 1-2 miljonit deklareerinute arv oli mullu 1646, 2-5 mln krooni deklareerinute arv 254, 5-10 mln kr deklareerinute arv 30 ning enam kui 10 miljonit deklareeris 18 inimest.
Artiklit saab lugeda paberlehest tellides lehe
SIIT või ostes päevapileti
SIIT.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.